VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Peame väärtuslikuks iga koostööpartnerit ja
oluliseks pikaajalist koostööd.

Meiega saad ühendust võtta:


    Kaido Sikk

    JUHATAJA

    TEL: +372 504 1738

    E-MAIL: info@iriscorptrans.ee

    Kaidur Pedajas

    LOGISTIK

    TEL: +372 508 0034

    E-MAIL: kaidur@iriscorptrans.ee

    Kaira Kurvits

    OSTU-MÜÜGI SPETSIALIST

    TEL: +372 5300 1945

    E-MAIL: kaira@iriscorptrans.ee

    Janek Nõmmela

    ÜMARMATERJALI OSTU-MÜÜGIJUHT

    TEL: +372 521 0237

    E-MAIL: janek@iriscorptrans.ee

    Lembit Pent

    KASVAVA METSA OSTUJUHT/TAKSAATOR

    TEL: +372 515 2706

    E-MAIL: lembit@iriscorptrans.ee

    Allan Seim

    METSATÖÖDE JUHT

    TEL: +372 513 5172

    E-MAIL: allan@iriscorptrans.ee

    Risto Kaljund

    METSAMEISTER (Viljandi-, Pärnu-, Läänemaa)

    TEL: +372 5343 2528

    E-MAIL: risto@iriscorptrans.ee

    Elvis Homin

    METSAMEISTER (Kesk-Eesti, Lääne- ja Ida-Virumaa)

    TEL: +372 5696 2446

    E-MAIL: elvis@iriscorptrans.ee

    Olev Suur

    METSAMEISTER (Lõuna-Eesti)

    TEL: +372 503 2614

    E-MAIL: olev@iriscorptrans.ee

    Eneli Saar

    PEARAAMATUPIDAJA

    TEL: +372 5306 4442

    E-MAIL: eneli@iriscorptrans.ee

    Avely Avdonin

    RAAMATUPIDAJA

    TEL: +372 527 3036

    E-MAIL: avely@iriscorptrans.ee

    andrew-coelho-aL7SA1ASVdQ-unsplash-scaled.jpg

    Indrek Paris

    PROJEKTIJUHT

    TEL: +372 50 32 731

    E-MAIL: indrek@iriscorptrans.ee

    Meelis Jahhu

    TEHNIKAJUHT

    TEL: +372 5217 770

    E-MAIL: meelis@iriscorptrans.ee